وبینار مجازی "پرتوی از زندگی امیرالمومنین(ع)"

مرکز مطالعاتی امت واحده با همکاری بنیاد بین المللی عاشورا و آستان قدس رضوی وبینارمجازی با عنوان "پرتوی از زندگی امیرالمومنین(ع)" را برگزار می کند.

در این وبینار بین المللی نخبگان و شخصیت های دینی، فکری، فرهنگی و رسانه ای از جهان و کشورهای عربی و اسلامی سخنرانی می کنند.

در مراسم افتتاحیه آیت الله اختری، مدیرعامل بنیاد بین المللی عاشورا پیرامون "شخصیت والای حضرت علی(ع)"، سید فادی السید، مدیر مرکز مطالعات امت واحده درباره "اهداف و برنامه های این وبینار"، اسقف عبداله یولیو (رئیس طائفه کاتولیک های رم از فلسطین اشغالی شهر رام الله)، شیخ ماهر حمود(رئیس اتحادیه جهانی علمای مقاومت از لبنان)، ترمیذا النمار عود مهاوی(نائب رئیس طائفه مذهبی صائبی های عراق)، شیخ سمیر الجدی(رئیس هیئت مدیره اتحادیه علمای فلسطین در نوار غزه) و شیخ عدنان الجنید (از علمای صوفی یمن)،حجت الاسلام و المسلمین سیدعلی سیدقاسم(رئیس مرکز گفت و گوی ادیان در عراق)، رامز الحلبی(مدیر مرکز فرهنگی و تاریخی از غزه فلسطین)، شیخ جعفر الستری الامجدی(از علمای بحرین)، خانم دکتر حنان درویش(استاد دانشگاه از کشور یمن) و خانم دکتر عهود العکیلی(شاعره از عراق) سخنرانی خواهند کرد.

این جلسه را خانم دکتر لیندا طبوش مدیریت می کند.

این وبینار امروز سه شنبه 12 اسفند ماه ساعت 20:30 از شبکه زووم برگزار می شود که بینندگان می توانند با ورود اطلاعات زیر این وبینار را تماشا کنند.

 

نام کاربری: 8506143468

رمز عبور:564894

er>

زبان سایت را انتخاب نمایید