هزار دانشجو در جوار حرم حضرت عباس(ع) سوگند دانش‌آموختگی یاد کردند

سید محمد تفرشی کد 149 عنوان :هزار دانشجو در جوار حرم حضرت عباس(ع) سوگند دانش‌آموختگی یاد کردند 0 15 3
دانشجویان گفتند برگزاری جشن داخل صحن حضرت ابوالفضل عباس (علیه السلام) و یاد کردن سوگند فارغ التحصیلی نقطه عطفی در زندگی آینده آنهاست.

روابط عمومی بنیاد بین المللی عاشورا: هزار دانشجوی زن از دانشگاههای مختلف عراق در جوار حرم مطهر حضرت ابوالفضل العباس (علیه السلام) سوگند دانش‌آموختگی یاد کردند.

این مراسم به همت واحد مدارس دینی بانوان الکفیل وابسته به آستان قدس عباسی با شعار (از نور فاطمه علیها السلام جهان را پر نور می کنیم) به منظور بزرگداشت فارغ التحصیلان سال ۲۰۲۲- چهارمین گروه از دختران الکفیل- برگزار شد.

این برنامه در صحن باب القبله حرم مطهر حضرت ابوالفضل العباس (علیه السلام) با حضور تعدادی از اعضای شورای اداری آستان قدس، روسای ادارات و با تلاوت آیاتی از قرآن کریم و سپس قرائت سوره فاتحه جهت هدیه به ارواح شهدای عراق آغاز شد. سوگند فارغ التحصیلی دانشجویان در مقابل ضریح حرم حضرت ابوالفضل العباس (علیه السلام) یاد شد.

سپس زیارت حضرت ابوالفضل العباس (علیه السلام) توسط دانشجویان به صورت دسته جمعی و با نوای یکی از خادمان سادات تلاوت شد. پس از آن دانشجویان برای زیارت آن حضرت و برادر گرامیشان امام حسین (علیه السلام) به حرم مطهر مشرف شدند.

دانشجویان شادمانی خود را نسبت به این برنامه ابراز و اعلام کردند که برگزاری جشن داخل صحن حضرت ابوالفضل عباس (علیه السلام) و یاد کردن سوگند فارغ التحصیلی نقطه عطفی در زندگی آینده آنهاست و آنها تمام توان خود را برای خدمت به کشور بکار خواهند گرفت.

 


لينکهاي مرتبط

  • تشرف جرج قرداحی به زیارت حرم امیرالمومنین(ع) و امام حسین(ع)
    سید محمد تفرشی 2022-05-24
  • ۴ مرز ایران با عراق آماده پذیرش زائران اربعین می‌شود
    سید محمد تفرشی 2022-05-23
  • عشق حسین در خارج از مرزها
    هادی درویشی 2022-05-15