عضویت رژیم صهیونیستی در اتحادیه بین‌المجالس جهانی لغو شود

سید محمد تفرشی کد 134 عنوان :عضویت رژیم صهیونیستی در اتحادیه بین‌المجالس جهانی لغو شود 0 98 36
دبیرخانه دائمی کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین از مجمع عمومی سازمان ملل درخواست کرد قطعنامه ۳۳۷۹ مجمع عمومی علیه نژادپرستی رژیم صهیونیستی مجدد در دستور

  دبیرخانه دائمی کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین، در بیانیه‌ای به مناسبت سالروز روز نکبت، لغو عضویت رژیم صهیونیستی از اتحادیه بین‌المجالس جهانی را خواستار شد.

 

  متن بیانیه دبیرخانه دائمی کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

دبیرخانه دائمی کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی سالروز روز نکبت، یادآور روز اشغال سرزمین مقدس فلسطین و قدس شریف توسط دژخیمان تروریست صهیونیستی و تحت حمایت استعمارگر ستمگر و مستکبر انگلیس را به شدت محکوم می‌نماید.

امروز تداوم مقاومت و عملیات مبارزین جوان فلسطینی در قلب سرزمین‌های اشغالی بیانگر پویایی و بالندگی ملت فلسطین و عدم تسلیم آن‌ها در مقابل حجم جنایت صهیونیست‌های نازی و خیانت برخی سران عربی است. اینکه ۷۴ سال جنایت، کشتار، اسارت، آوارگی و شهرک سازی تحت حمایت همه جانبه آمریکا و کشور‌هایی اروپایی نتوانسته خللی در عزم ملت فلسطین برای رهایی از یوغ اشغالگران صهیونیستی ایجاد نماید، رسالت و وظیفه بزرگی برای ملت‌های اسلامی و عربی و آزادیخواهان جهان در دفاع از حقوق مشروع ملت فلسطین ایجاد می‌کند.

این روحیه زنده و جهادی ایجاب می‌کند تا بازدارندگی و بالندگی ایجاد شده در غزه، در کرانه غربی و سراسر سرزمین‌های اشغالی نیز توسعه پیدا کند و هفت میلیون آواره و پناهنده فلسطینی نیز به این موج اعتراضی و انتفاضه ملحق شوند.

دبیرخانه دائمی کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی ضمن به کارگیری دیپلماسی پارلمانی، همه مجالس اسلامی و عربی و جهان را دعوت می‌کند از ظرفیت مجالس برای محکومیت جنایات صهیونیست‌ها استفاده کنند و اتحادیه بین المجالس جهانی در اولین جلسه، عضویت این رژیم نژادپرست را لغو نماید.

از جامعه جهانی به ویژه مجمع عمومی سازمان ملل نیز درخواست می‌شود قطعنامه ۳۳۷۹ مجمع عمومی علیه نژادپرستی رژیم صهیونیستی مجدد در دستور کار مجمع عمومی سازمان ملل جهت تصویب قرار گیرد.


ارشیو

  • عضویت رژیم صهیونیستی در اتحادیه بین‌المجالس جهانی لغو شود
    سید محمد تفرشی 2022-05-07