شیخ نعیم قاسم: همه تلاش‌های آمریکا علیه حزب‌الله ناکام ماند

سید محمد تفرشی کد 104 عنوان :شیخ نعیم قاسم: همه تلاش‌های آمریکا علیه حزب‌الله ناکام ماند 0 68 20
معاون دبیر کل حزب‌الله گفت: حزب‌الله برای ساختن لبنان و حفاظت از این کشور و ملت آن برای همیشه باقی است.

 «شیخ نعیم قاسم» معاون دبیر کل حزب‌الله در مراسم آغاز مبارزات انتخاباتی حزب‌الله در بیروت و جبل ضمن تقدیر از ملت حامی مقاومت در لبنان گفت: آنها همواره خود را برای مقاومت فدا می‌کنند و از همین رو شریف‌ترین و والاترین مردم هستند.

شیخ قاسم با اشاره به تلاش حزب‌الله برای برگزاری انتخابات فعال و پویا در لبنان گفت: ما بر برگزاری انتخابات در موعد مقرر خود اهتمام داریم.

وی با اشاره به اینکه هیج نشانه‌ای مبنی بر برگزار نشدن انتخابات در موعد مقرر آن وجود ندارد، گفت: همه نشانه‌ها حاکی از برگزاری انتخابات در پانزدهم مارس ۲۰۲۲ است.

معاون دبیر کل حزب‌الله با طرح این سوال که چرا یک هجمه نظام‌مند تحت نظارت آمریکا علیه حزب‌الله وجود دارد، گفت: آمریکا تا توانسته به حزب‌الله افترا زده و واقعیت‌ها را پنهان کرده است.

وی ادامه داد: «حمله به حزب‌الله به این دلیل است که در سال ۲۰۰۰ در برابر اسرائیل پیروز شد و طرح خاورمیانه نوین را دو بار ناکام گذاشت؛ یک بار به صورت مستقیم و در جریان پیروزی سال ۲۰۰۶ و یک بار نیز به صورت غیر مستقیم از طریق شرکت در دفاع از سوریه».

این مقام حزب‌الله تأکید کرد: هماهنگی بین مقاومت و ارتش برای مقابله با اسرائیل و تکفیری‌ها در راستای مثلث ارتش، ملت و مقاومت موجب سردرگمی دشمنان شده و آنها به دنبال ایجاد اختلال در داخل این مثلث هستند.

شیخ نعیم قاسم با بیان اینکه حزب‌الله دستان و قلب خود را به سمت همه احزاب باز نگه داشته است، گفت: مشکل حزب‌الله برای دشمنان این است که سوپاپ اطمینان محکمی در مقابله با فتنه‌های مذهبی و طائفه‌ای است.

وی با بیان اینکه حزب‌الله در طی دو سال گذشته نمونه یک جنبش مخلص، پاک و درخشان بوده است، گفت: جوانان و مردم حامی حزب‌الله برای تقرب به درگاه خداوند و نه برای اینکه جیب‌هایشان را پر کنند، فعالیت دارند.

شیخ نعیم قاسم: همه تلاش‌های آمریکا علیه حزب الله ناکام ماند

شیخ نعیم قاسم با اشاره به ارائه کمک‌ها و خدمات اجتماعی، بهداشتی و تربیتی و همه اشکال خدمات مورد نیاز مردم از سوی حزب‌الله، گفت: حضور حزب‌الله در زمینه خدمات اجتماعی و به خصوص تأمین سوخت مردم، همگان را شگفت زده کرد.

معاون دبیر کل حزب الله گفت: همه ظرفیت‌های خود را در تنگنا قرار دادن ما به کار گرفتند و تلاش کردند بین ما و مردم ما اختلاف افکنند؛ اما شکست خوردند.

شیخ نعیم قاسم تأکید کرد: آمریکا، لبنانی ضعیف را می‌خواهد و از همین رو محاصره و گرسنگی را تحمیل کرد تا لبنان را سرسپرده خود کند.

وی افزود: ما باقی هستیم تا حمایت کنیم و بسازیم و همه تلاش‌های آمریکا ناکام بوده و هر گونه تلاش جدید آن علیه ما هم ناکام خواهد بود.

شیخ نعیم قاسم در پایان سخنانش گفت: ما به صندوق‌های رأی و نه به زیاد حرف زدن و ادعا داشتن متکی هستیم.

 

 
………………….
پایان پیام/ 

 


لينکهاي مرتبط

  • وهابی ها تمام آثار ارزشمند اسلامی را از بین بردند
    سید محمد تفرشی 2022-05-14
  • آیت الله مکارم شیرازی: باید به دیدِ کلان شهر جهان تشیع به قم نگریست
    سید محمد تفرشی 2022-05-11
  • شیخ زکزاکی: جهاد در فضای مجازی لازمه امر تبلیغ در عصر جدید است
    سید محمد تفرشی 2022-05-08